НовостиКиев

Молода співачка з Києва Катерина Філіппова виборола 2 місце на фестивалі «ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест»

В місті енергетиків Нетішин Хмельницької області нещодавно відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс “ВернісажЕнергофест”. У ньому взяли участь близько 200 учасників з України, Молдови, Румунії, Латвії, Литви, Білорусії та Грузії.

«ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест» – фестиваль музики і мистецтва, що поєднав унікальні голоси юних талантів і сучасну українську пісню, яскраві емоції і враження. Це були неймовірні три дні, насичені подіями, зустрічами, враженнями, емоціями, духом боротьби та дружби, і звичайно, музикою та сильним вокалом!

За словами організаторів, на фестивальному небосхилі України з’явилася ще одна зірка, — Катерина Філіппова з міста Київ.

Про те, що Катерина чудесно співає відомо давно, та Її сходження по творчій драбинці зараз відбувається доволі стрімко. Проте, цю нелегку стежину вона долає завдяки своєму таланту та працелюбності. Про себе виконавиця розповіла, що ще у трирічному віці вона захоплено співала народну пісню «Місяць на небі, зіроньки сяють», саме тоді вперше і проявився її талант до музики.

В 6 років вона вже вступила до музичної школи і з цього для неї почалося цікаве життя!

Катерина брала участь у багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсах-фестивалях.Займала тільки призові місця, ставала лауреатом та володарем гран-прі фестивалів.

Катерина вже змалечку обрала професію співачки, повязала своє життя з творчістю, тому після закінчення школи вступила до циркової академії на факультет естрадного співу.Але любов до конкурсів, боротьба за перемогу, скорювання нових вершин у Катерини в крові.Тому залюбки цьому вона й стала участницею

фестивалю “ВернісажЕнергофест”, на якому здобула перемогу та

місце лауреата 2-го ступеню. За свою перемогу у пісенному фестивалі вона боролася не дивлячись на міжнародний склад журі. І, дійсно, у складі журі виявились професіонали, без яких важко уявити проведення найкращих фестивалів в Україні та закордоном: Юлія Сидорук (Juli Sidoruk) Олег Лисий, Іван Пилипець, Сергій Юрченко, Lara Dovyat, Irma

Gviniashvili, Ігор Білик Diana Berzanskiene (Литва), Людмила Ложкіна

(Молдова) і нарешті, голова журі — неймовірна Natali Koval.

Молода виконавиця Катерина Філіппова залишається собою, виходячи на сцену, вона не змагається, вона насолоджується та забуває про все на світі і дарує глядачам свою творчість.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Не зважаючи на жорсткі умови для виступу та ту мету, що я перел собою поставила, коли відчуваєшь тепло слухачів і глядачів, то до мене приходить спокій, і почуває себе комфортно – це і є той самий моменти щастя. Головне, не упустити свій шанс і рухатись далі», — розповіла дипломант Фестивалю «ВЕРНІСАЖ. ЕнергоФест» киянка Катерина Філіппова.

Будет интересно почитать

Back to top button