НовостиЖелтые ВодыЯдерная энергетика

На АЕС «Тяньвань» відбувся пуск енергоблока №3

Відбувся енергетичний пуск енергоблока №3 АЕС «Тяньвань», що споруджується в Китаї за російським проектом за участю фахівців Групи компаній ASE. Блок видав перші кіловати електроенергії в енергосистему країни.

Всі системи працюють в проектному режимі. На станції проходить перевірка роботи реактора на потужності в 200 МВт. Фахівцям необхідно буде провести також динамічні випробування на рівнях потужності в 50%, 75% та 100%.

Після успішного проведення випробувань стартує попереднє приймання енергоблоку та його поставлять на дворічний гарантійний період експлуатації. Третій блок запущений через п’ять років після початку будівництва.

Проект будівництва і введення в експлуатацію другої черги ТАЕС за фінансовими та якісними показниками реалізується відмінно. І це дає право говорити про початок серійної реалізації проектів і підтверджує лідерство наших технологій на світовому ринку спорудження АЕС. Перші два блоки Тяньваньської АЕС, побудовані нами у співпраці з китайськими колегами, вже встигли довести свою ефективність та безпеку. Ми впевнені, що і друга черга станції буде працювати також стабільно і надійно», — заявив президент Групи компаній ASE Валерій Лимаренко.

Будет интересно почитать

Back to top button