НовостиРовноНедвижимость

Поняття «хостел» дискредитоване недобросовісними підприємцями — Олена Іващенко

За минулі десятиліття в Україні поняття «хостел» було дискредитовано різного роду «сірими» підприємцями, бізнес яких був заточений під «швидкі» гроші в обхід якості послуг, що надаються.

Такою думкою поділилася віце-президент Всеукраїнської хостел-асоціації Олена Іващенко.

Хостелами стали голосно назвати навіть старі, наспіх обладнані общаги, які щільно заселяються сезонними робітниками.

«Зручностей нуль, а ліжко використовується, як спальне місце. Туалет і душ один на всіх. Якщо 30 чоловік в кімнаті, то і ціна за ліжко-місце може бути 30-40 грн. з людини на добу або близько тисячі гривень з людини за місяць розміщення в такому «хостелі». Витрати господарів при цьому мінімальні уточнила експерт.

За її словами, наші готельєри через відсутність наших українських, більше поки дотримуються виключно Міжнародних стандартів. Європейськими стандартами чітко регламентується мінімальна кількість санвузлів, душових і квадратних метрів, покладених на одну людину.

«На 10 чоловік належить бути мінімум, один туалет. А в квартирах, де проживає по 30-40 чоловік, як був один душ і санвузол, так і залишається. Почали називатися хостеламі саме ось такі багатомісні засоби розміщення з двоярусними ліжками, туалет і душ загальний, то що у нас не прописано в стандартах по хостелах», — зазначила Олена Іващенко.

Будет интересно почитать

Back to top button