НовостиКиев

Національна оперета відкриває свій новий сезон

15 вересня Національна оперета України відкриє новий 84-й театральний сезон яскравим і феєричним Гала-концертом, який пройде в приміщенні оперної студії консерваторії (Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського).

Це пов’язано з тим, що глобальна реконструкція головної сцени Театру ще триває і буде завершена до кінця листопада.

Тут же, в Консерваторії 16 вересня покажуть геніальну оперету «За двома зайцями» (режисера Богдана Струтинського), яку можна дивитися нескінченно, не перестаючи захоплюватися і щоразу відкриваючи для себе щось нове. А 19 вересня — завжди аншлаговий мюзикл «Таке єврейське щастя».
Крім того, мюзикл від Національної оперети України «Sugar, або В джазі тільки дівчата …»

— в рамках Міжнародного фестивалю VINNYTISA JAZZFEST — можна буде побачити 21 вересня в вінницькому Академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського. Початок о 19:00.
Нагадаємо, що крім малої сцени (в правому фойє) в Національній опереті вже відкрита Експериментальна сцена ( «Stage Lab»).

Це комфортний сучасний сценічний майданчик із залом для глядачів, розрахований на 50 місць. Саме тут в червні відбулася прем’єра монологу-сповіді «Акомпаніатор» Марселя Мітуа в головній ролі з Асею Середою-Голдун (режисер — Олександр Білозуб).

Також не можна не сказати, що крім вищезгаданих двох «малих» сцен в Національній опереті України вже готова нова «Сцена 77» (3 поверх, «під дахом»), де в жовтні відбудеться прем’єра вистави «Москалиця» Марії Матіос в головній ролі з Іриною Ткаченко. Режисер — Влада Белозоренко.
Отже, новий 84-й театральний сезон обіцяє бути щедрим на прем’єри, приємні сюрпризи і відкриття.

Як було сказано, він відкриється традиційним Гала-концертом 15 вересня в залі ім. Василя Сліпака — в приміщенні оперної студії НМАУ ім. Чайковського (Консерваторія) по вулиці Архітектора Городецького, 1-3.
У яскраву шоу-програму включена вся палітра стилів і жанрів, в яких працює сучасний музичний театр європейського рівня. На глядачів чекатимуть номера, які давно полюбилися, і звичайно, прем’єри!

Дивовижний світ інтригуючої гри, чарівного співу та запального танцю обов’язково полонить серця всіх присутніх, а святкова атмосфера надовго подарує відмінний настрій.
А вже з 20 по 29 вересня на малій і Експериментальній сценах Національної оперети можна буде побачити такі вистави:

— 20 вересня «Дзвіночок» Г. Доніцетті (фойє);
— 22 вересня «Звана вечеря з італійцями» Ж. Оффенбаха (фойє);
— 23 вересня «Кавова Контата» Й. С. Баха (фойє);
— 23 вересня «Акомпаніатор» Марселя Мітуа ( «Stage Lab»);
— 29 вересня «Ключ на бруківці, або Пригоди весільної ночі» Ж. Оффенбаха (фойє).
Для замовлення квитків: (044) 289-53-31, (050) 719-73-90, (063) 674-43-34

Будет интересно почитать

Back to top button