Каменец-ПодольскийНовости

«Тещин язик» трохи налагодять

Уже не новою проблемою для України є невирішеність стосовно налагодження доріг. У Хмельницькій області, під містом Кам’янець-Подільський розташована траса Н-03  Житомир-Чернівці, що проходить через село Гуменці. Вона дуже занедбана та терміново потребує ремонту, оскільки не одна аварія відбулась саме через недоліки самої дороги. На це звернув увагу кабмін України.

Міністри вирішили подолати цю проблему і виділили 1 мільйон 700 тисяч гривень. Про це можна дізнатись із розпорядження починаючи з першого лютого під номером 62.

Із виділених коштів, 744,7 тисяч гривень витратять лише на проектне планування та розподіл майбутньої роботи, а мільйон – на саму ділянку дорожньої смуги.

Також, урядовці замислились на рахунок поточного ремонту по відповідних, потребуючих цього ділянках траси Стрий-Тернопіль-Знам’янка, що проходить через місто Вінницю. На що виділили п’ятдесят мільйонів гривень і ще п’ять – на ділянку дорожньої смуги Хмельницький-Миколаїв.

У грудні, 23-го числа, чиновники Хмельницької обласної ради звернулись із проханням по допомогу до Прем’єр міністра України, Голови Державного агентства автомобільних доріг України та Міністра інфраструктури України.

Питання про реконструкцію поставлене досить давно, але з кожним днем воно переходить на порядок денний, оскільки кількість аварій на не реконструйованих ділянках «Тещиного язика» поступово збільшується. Найбільшими місцями нещасних випадків є ділянка на двісті сімдесятому – двісті сімдесят четвертому кілометрах. Цей відрізок розташований перед мостом над річкою Мукша, неподалік від Кам’янця подільського. Загроза існує не тільки для автомобілістів та пасажирів, але і для людей, що живуть у приватних будинках на двісті сімдесят третьому кілометрі. Не одноразово запчастини від пошкоджених машин влучали прямо у будинки пересічного населення.

За підрахунками, на капітальний ремонт такої небезпечної траси на шматку «Тещиного язика» потрібним ресурсом є кількість гривень у розмірі сто сорока мільйонів.

Анна Кайдалова

Місто-інфраструктура

Будет интересно почитать

Back to top button