Рі́вненська область

У місті Вараш дезінфікують під’їзди багатоквартирних будинків

Санобработка против коронавірусаУ невеликому провінційному містечку Вараш з населенням у 40 тисяч, розташованому в Рівненській області, органи місцевого самоврядування організували протиепідемічну обробку під’їздів у багатоповерхових будинках. Про це повідомляється на сайті Вараської міської ради. 

Як виявилося, працівники місцевого комунального а ідприємства вже третій день поспіль обробляють хлорними розчинами всі під’їзди у 54 багатоквартирних будинках та гуртожитках.

«Спеціальним розчином дезінфікують усі поверхні, до яких часто торкаються люди: вхідні двері з обох боків, перила на сходах, кнопки виклику ліфтів, а також самі кабіни ліфтів та підлога в них. Спеціальним розчином дезінфікують усі поверхні, до яких часто торкаються людизаходи проходять щодня за графіком», — уточнила заступник директора. обслуговування. будинків та прибудинкових територій КП УК «Жилкомунсервіс» Тетяна Жук.

Нагадаємо, що подібні жорсткі заходи санітарної профілактики були організовані чиновниками після оголошення на території Рівненської області червоного рівня епідемічної небезпеки з 26 жовтня 2021 року.

Місто-інфраструктура

Back to top button