НовостиДонецкПолиция

Жодної ДТП з потерпілими – результат комплексного відпрацювання покровської оперативної зони

Автодороги Покровська та району три доби перебували під посиленою увагою правоохоронців. Про це повідомляє прес-служба Покровського відділу поліції Донецької області та Управліннябезпеки дорожнього руху.

 

Завдання поліцейських — виявлення аварійно-небезпечних порушень ПДР, припинення правопорушень, які пов’язані з використанням транспортних засобів та профілактика смертності на дорогах.

Завдяки спецзаходам виявлено 22 потенційних вбивць, які сіли за кермо у нетверезому стані та припинено дев’ять кримінальних правопорушень.

Вісім додаткових автопатрулів несли службу в посиленому режимі та забезпечували правопорядок на автодорогах Покровської оперативної зони.

За три доби відпрацювання працівниками поліції було виявлено 85 порушень Правил дорожнього руху, з них 22 водія знаходились у стані алкогольного сп’яніння, 19 з них були притягнуті до адміністративної відповідальності за керування транспортними засобами без відповідних документів.

Окрім того, правоохоронці зафіксували 19 порушень проїзду пішохідних переходів та ігнорування пішоходів, які намагалися перейти дорогу на спеціально відведених місцях. Також задокументували 11 порушень правил невиконання вимог дорожніх знаків, порушення правил проїзду на перехресті. Були виявлені і інші порушення ПДР.

Під час проведення відпрацювання працівники поліції не тільки виявляли порушення ПДР, але й припиняли злочини, які пов’язані з використанням транспортних засобів.

Так, під час відпрацювання правоохоронці затримали автомобіль, номер кузова якого було знищено кустарним шляхом, також поліцейські затримали один автомобіль, який перевозив дизельне паливо без відповідних документів та зупинили чотирьох водіїв, які перевозили вугілля без документів.

Крім того, працівники поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху, припинили два кримінальних правопорушення, а саме виявили та вилучили наркотичну речовину в одного з водіїв та вилучили стартовий пістолет, який чоловік зберігав в автомобілі без відповідних документів.

Правоохоронці звертаються до учасників дорожнього руху з проханням дотримуватись Правил дорожнього руху, бути уважними та обережними, особливо під час руху у темну пору доби та під час складних погодних умов, берегти своє життя та життя оточуючих. А також нагадують, купуючи авто, краще особисто звернутись до сервісного центру та експертів, перевірити автівку, яку купуєте, та після проходження необхідних процедур, користуватись нею без будь-яких сумнівів.

Будет интересно почитать

Back to top button