НовостиКиевТеатральное искусство

22 листопада у Національному палаці мистецтв Україна відбудеться грандіозне шоу «Гра престолів — II»

У цей вечір з головного концертного майданчика країни — у виконанні оркестру Андрія Чорного та хору VOICE OF SYMPHO ROCK за участю 200 музикантів — прозвучать саундтреки найбільш популярного телесеріалу сучасності «Гра престолів», заснованого на циклі романів «Пісня льоду й полум’я» Джорджа Р. Р . Мартіна.

У програму нового шоу «Гра престолів — II» увійшли саундтреки до серіалу «Гра престолів» всіх сезонів у виконанні симфонічного оркестру та хору, а також музика до інших відомих кінохітів.

Зазначимо, що будь-який концерт оркестру Андрія Чорного — це грандіозне незабутнє шоу не тільки музики, а й костюмів, декорацій, режисерських знахідок …

У програмі прозвучать твори всесвітньо відомих композиторів Ханса Циммера, Говарда Шора, Ніно Рота, Раміна Джаваді та інших володарів високих нагород за музику до кінострічок.

І все це в надзвичайному аранжуванні для симфонічного оркестру!

У числі запрошених артистів, які беруть участь в програмі — вокалістка Національної оперети України Олена АРБУЗОВА, володарка рідкісного колоратурного сопрано. Олена закінчила Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського (клас н. а. України, проф. Є. С. Мірошниченко). Світові хіти у виконанні цієї талановитої співачки заворожують з першої миті… Ласкавий голос, професійне виконання, неймовірний контакт з публікою – саме це відрізняє її від інших виконавців.

Ще одна знаменита учасниця концерту — Людмила МАЗУР, яка бере участь в проекті Voice of the Sympho Rock оркестру Андрія ЧОРНОГО вже 5 років! Вокалістка і хормейстер, резидент одного з провідних французьких музичних лейблів, лауреат міжнародних конкурсів. Вона репрезентувала українську культуру на найбільших музичних фестивалях світу, виступила з сотнями концертних турів в Україні та Європі. Експериментує на стику стилів і жанрів: від етнічної та академічної до електронної музики.

https://www.youtube.com/watch?v=PZUIcsjUI0U

Щоб потрапити на концерт, краще купити квиток вже зараз — з доставкою або ж онлайн. Щоб не ризикувати… Бо потім квитків може просто не бути!

Отже, 22 листопада 2018 року в київському Національному Палаці Україна зустрічайте наймасштабніший проект країни від оркестру Андрія Чорного та хору VOICE OF SYMPHO ROCK.

Пориньте в неймовірний вир музики та емоцій !!!

Довідка про оркестр Андрія Чорного і хорі VOICE OF SYMPHO ROCK

Проект VOICE OF SYMPHO ROCK був створений у 2007 році в Одесі. Його керівник Андрій Чорний більш п’яти років збирав по всій Україні сміливих й талановитих музикантів з міцною класичною базою. Нове звучання важкого жанру дозволяє розширити рамки музичних стереотипів й повністю змінити своє ставлення до рок-музики. Керує хором Світлана Рядченко.

До речі, перша частина «Гри престолів» зібрала 10 аншлагів за 2017/2018 (Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Кишинів).

Вибрані композиції з саундтрека «Гра престолів»:

«Good bye brother»

«Shall We begin?»

«Light of The Seven»

«Winter is Coming»

«The Winds of Winter»

«You’ll be Queen One Day»

«Dark Wings, Dark Words»

«White Walkers»

До слова, композитором серіалу є Рамін Джаваді. Батько музиканта був іранцем, який навчався в Німеччині. Був номінований на «Греммі» за музику до фільму «Залізна людина».

Коли: 22 листопад 2018 р (четвер)

Де: Національний Палац Україна (г. Киев, ул. Велика Васильківська, 103)

Вартість квитків: від 200 до 1550 грн

Будет интересно почитать

Back to top button