НовостиСоциальная политикаХмельницкий

Чергове підвищення цін у Хмельницькому

Хмельничани переймаються щодо підвищення цін. Ринкова нестабільність стосовно вартості на продукти харчування, одяг та інші речі дуже хвилює українців.

Останні зміни обурюють громадян Хмельницького, підійняли ціну навіть на хліб! З першого лютого він оновлює свою вартість у магазинах та цінність серед споживачів. Хмельницький комбінат розміняв вісім гривень на дев’ять — за буханець. Це відбувається через останні зміни із зарплатнею. Підійняли мінімальну заробітну плату, вирішення прийшло одразу — варто продукцїі подорожчати. Мовляв “немає чим виплачувати людям зароблені гроші”. Але це не стало єдиною проблемою. 2017 рік розпочався ще із росту цін на борошно та енергоносії.

Мало того виставлена ціна комбінатом не є достовірною серед покупців, адже кожен магазин додає вартості та робить цей споживчий продукт іще дорожчим.

Відносно закону попиту, чим більша ціна, тим менший попит. Керуючись цим, на полицях крамниць залишається надлишок. Відповідно, хлібокомбінат зменшить обсяги виробництва продукції.

Сергій Білик, директор Хмельницького хлібокомбінату, пояснює ситуацію. Він говорить, що людям зараз важливіше впоратись із вчасними виплатами за комунальні послуги. Тому, якщо раніше кожна сім’я дозволяла собі купляти по цілій буханці хліба, то зараз — половинку або навіть четвертинку. До подорожчання, Хмельницький хлібокомбінат виробляв сорок п’ять тонн хлібобулочних виробів, а зараз — сорок чотири/ сорок три з половиною тонни. Сергій запевняє, що вони б і раді не підіймати ціну, але на разі це необхідно, для врівноваження рентабельності підприємства.

Підвищення ціни на десять відсотків — початкове. Згідно з даними про квітневе подорожчання газу, яке стосується промислових підприємств, вірогідніше за все ціна на хліб стане ще вищою.

Анна Кайдалова

Місто-інфраструктура

Будет интересно почитать

Back to top button