НовостиХмельницкий

Хмельницькі рятувальники проявили героїзм при гасінні пожежі в ТЦ «Ріко» (ФОТО + ВІДЕО)

Справжню мужність, героїзм і високі професійні якості проявили бойові рятувальні розрахунки Хмельницького гарнізону під час гасіння пожежі в торговому центрі.

Повідомлення про виникнення вогню в приміщеннях торгового центру «Ріко», розташованого на проспекті Миру у Хмельницьку надійшло до рятувальників близько полудня.

Про це повідомила в соціальних мережах прес-служба оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Хмельницькій області.

Був оголошений підвищений номер виклику і на місце події направлені чергові відділення рятувальників.

Ланкою газодимозахисної служби була проведена розвідка, під час якої встановлено, що пожежа виникла в коридорі на 4-му поверсі ТЦ, площа поширення вогню досягла 152 м2 і виникла реальна загроза для життя і здоров’я для відвідувачів і працівників торгового центру.

Під час гасіння та ліквідації вогню пожежними за допомогою трехколенних висувних металевих сходів та автодрабини через зовнішні вікна були врятовані життя 6 відвідувачів торгового центру. Ці люди були відрізані вогнем від шляхів евакуації. Ще 23 людини з числа відвідувачів та персоналу ТЦ рятувальники евакуювали по маршових сходових прольотах.

Завдяки професіоналізму бойових пожежних розрахунків рятувальників вдалося, слава богу, уникнути людських жертв і подальшого поширення вогню на офісні приміщення торгового центру.

Оперативні і злагоджені дії бійців ДСНС дозволили ліквідувати пожежу в найкоротші терміни і запобігти поширенню вогню на численні офісні приміщення торгового центру «Ріко».

Локалізувати вогонь вдалося о 12:28, а повідомлення про його повну ліквідацію було передано в оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС Хмельницької області через 16 хвилин.

У ліквідації пожежі залучалися 29 рятувальників з числа особового складу та 6 одиниць спеціальної техніки. Причини загоряння з’ясовують фахівці випробувальної пожежної лабораторії.

Евакуація людей 18.12.2020 року пожежними-рятувальниками через вікна за допомогою трехколенних висувних сходів під час пожежі в Хмельницькому торговому центрі «Ріко».

Фото і відео: прес-служба ГУ ДСНС у Хмельницькій області

«Місто-інфраструктура»

Будет интересно почитать

Back to top button