НовостиКиевСтиль жизни

Intersport Україна провів соціальну акцію

На честь відкриття першого в Україні аутлету Intersport, спортивний бренд, спільно з представниками медіа, провели незвичну соціальну акцію.

Її мета – подарувати діткам, позбавленим батьківського піклування, спортивну форму. 25 дітей, які знаходяться під опікою Благодійного Фонду «Благомай» розповіли про свої спортивні захоплення. Представники бренду підготували їм форму та подарунки, які допоможуть реалізувати спортивну мрію дітей.

До акції долучилися представники десяти українських ЗМІ. Кожна медіа-команда отримала декілька повітряних кульок, в середині яких знаходились імена  дітей, яким будуть надіслані персональні подарунки від журналістів та Intersport. Лопаючи кульку, журналісти дізнавалися про своїх підопічних.

Як пояснюють представники компанії, отримавши подарунки від відомих медіа, діти відчуватимуть персональну участь та опіку.

«Intersport – соціально відповідальна компанія, тому такі акції проводимо регулярно. Ми дуже раді, що сьогодні до нашої ініціативи долучилися представники провідних українських медіа. Хочемо, щоб діти знали, що їм допомагають конкретні люди. Щоб отримуючи подарунки, вони відчували тепло наших сердець», — зазначила Юлія Максименко, директор Intersport Україна.

За словами Кіри Сиротенко, керівника благодійного фонду «Благомай», в рамках соціального партнерства з мережею Intersport спортивний одяг та взуття отримають діти позбавлені батьківської турботи, що перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації «Ковчег» в Пущі-Водиці.

«Думаю, що ці чудові подарунки стануть великою радістю для них, адже, наприклад, два брати з однією 13-річний Максим і 11-річний Назар дуже полюбляють грати у футбол, брати з іншої родини – 9-річний Мишко та 7-річний Ілля також обожнюють цю гру та мріють грати в збірній «Динамо», а ще вони добре грають в  шахи та шашки. Їхні молодші братики та сестрички та інші дітки полюбляють кататися на роликах, ловити рибу та активно проводити вільний час. Упевнена: чужих дітей не буває. Це діти такі ж самі, як і в наших родинах. І так круто, що сьогодні ми можемо подарувати їм трохи свого тепла та любові. Дуже дякую всім, що долучилися до цієї соціальній акції», — зазначила вона.

Будет интересно почитать

Back to top button