НовостиЭнергомашспецстальКраматорск

Енергомашспецсталь і Essar Steel підписали контракт на поставку валків

Енергомашспецсталь отримала нове замовлення від індійської сталеливарної корпорації Essar Steel.  Згідно з контрактом, підписаним між ПАТ «ЕМСС» та компанією Essar Steel India Ltd  в січні 2018 року, ЕМСС виготовить і поставить до Індії шість опорних валків для станів гарячої прокатки. Загальна вага замовлення — 242,9 т. На Енергомашспецсталі вироби пройдуть повний цикл виробництва, включаючи повну механічну обробку.

 Замовлення на виробництво великогабаритних деталей вже видано у виробництво. Відповідно до контракту, частина валків буде поставлена ​​замовникові в III-IV кварталі 2018 року, решта — в I-II кварталі 2019 року.

 На сьогоднішній день компанія Essar Steel є четвертим за величиною продуцентом сталі в Індії. Потужності компанії знаходяться в Індії, Канаді, США і Азії. Енергомашспецсталь є надійним постачальником металургійної продукції на Essar Steel вже більше п’яти років.

 Довідково: ПАТ «Енергомашспецсталь» (підрозділ машинобудівного дивізіону компанії «Росатом») виробляє литі та ковані вироби для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) та загального машинобудування.

Підприємство володіє новітнім металургійним, метало- та механообробним обладнанням, і здатне виконувати повний цикл виробництва — від генерації маркетингових та технічних ідей до їх втілення в готову продукцію.

Будет интересно почитать

Back to top button