НовостиЭнергомашспецстальКраматорск

Енергомашспецсталь виготовила станину молота для німецької компанії LASCO

ПАТ «Енергомашспецсталь» виконало чергове замовлення на виготовлення станини молота для німецької компанії LASCO Umformtechnik GmbH. Згідно з умовами контракту заготівля вагою 61 т пройшла на ЕМСС повний цикл виробництва і була відвантажена замовнику.

Виливок є складовою ковальсько-пресового устаткування.

На сьогоднішній день це вже 15 станина молота, яка була виготовлена ​​фахівцями ЕМСС для компанії LASCO Umformtechnik GmbH.

Довідково:

LASCO Umformtechnik GmbH — німецький виробник ковальсько-пресового устаткування, виробничих установок і техніки, що автоматизує обробку металу тиском і порошкової металургії. Компанія поставляє продукцію індустріальним споживачам в більш ніж 60 країн світу. Співпраця ЕМСС і LASCO Umformtechnik GmbH триває більше 9-ти років.

ПАТ «Енергомашспецсталь» (підрозділ машинобудівного дивізіону держкорпорації «Росатом») виробляє литі і ковані вироби для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загального машинобудування. Підприємство володіє новітнім металургійним, метало- та механообробні обладнанням, і здатне виконувати повний цикл виробництва — від генерації маркетингових і технічних ідей до їх втілення в готову продукцію.

Будет интересно почитать

Back to top button